Team

Met een divers, gedreven en dynamisch team werken wij iedere dag met veel passie aan het verduurzamen van de gebouwde omgeving. Maak hier kennis met de medewerkers van DGBC.  

Anna Verbrugge

Junior projectmanager

a.verbrugge@dgbc.nl

Annemarie van Doorn

Directeur

a.vandoorn@dgbc.nl

Anouk Freriks

Redacteur/Tekstschrijver

a.freriks@dgbc.nl

Bart Brok

Manager financiën

b.brok@dgbc.nl

Bastiaan Versteeg

Projectmanager

b.versteeg@dgbc.nl

Bernard van Croonenburg

Manager bedrijfsvoering

b.vanCroonenburg@dgbc.nl

Bouchra El-Ouatiq

Boekhoudkundig Medewerker

b.elouatiq@dgbc.nl

Bram Suweijn

Junior Projectmanager

b.suweijn@dgbc.nl

Diana van den Eijnden

Relatiemanager/Eventmanager

d.vandeneijnden@dgbc.nl

Eefje Stutvoet

Projectmanager Paris Proof

e.stutvoet@dgbc.nl

Elske Koopman

Redacteur

e.koopman@dgbc.nl

Estéban van Zeijl

Programmamanager Wonen

e.vanzeijl@dgbc.nl

Fiona Evans 

Trainingscoördinator

f.evans@dgbc.nl

Hidde Vroman

Trainee projectmanager

h.vroman@dgbc.nl


Ingrid Smeelen

Medewerker Certificering & Beheer

i.smeelen@dgbc.nl

Jan Kadijk

Manager Kennis en Innovatie

j.kadijk@dgbc.nl

Jasmine de Hoog

Communicatiemedewerker

j.dehoog@dgbc.nl

Laetitia Nossek

Projectmanager

l.nossek@dgbc.nl

Leonie de Boer

Projectmanager

l.deboer@dgbc.nl

Linda Vrolijk

Senior Communicatieadviseur

l.vrolijk@dgbc.nl

Maikel de Laat

Projectmanager

m.delaat@dgbc.nl

Marieke Olsthoorn

Manager Communicatie en Events

m.olsthoorn@dgbc.nl

Martin Mooij

Programmamanager Deltaplan Duurzame Renovatie / Manager Certificering

m.mooij@dgbc.nl

Martine

Martine Pijl

Trainee projectmanager

m.pijl@dgbc.nl

Niek Stukje

Senior Communicatieadviseur

n.stukje@dgbc.nl

Peter Gabriëls

Projectmanager

p.gabriels@dgbc.nl

Romee Prijden

Projectmanager

r.prijden@dgbc.nl

Ruben Zonnevijlle

Programmamanager Circulariteit

r.zonnevijlle@dgbc.nl

Rudy van der Helm

Manager Ontwikkeling en beheer 

r.vanderhelm@dgbc.nl

Suzanne Gemmink

Officemanager/ PA van Annemarie van Doorn

s.gemmink@dgbc.nl

Thomas Heye

Projectmanager

t.heye@dgbc.nl

Ties Ludden

Junior Projectmanager

t.ludden@dgbc.nl

Vanessa Ammerlaan

communicatiemedewerker

v.ammerlaan@dgbc.nl

Laatste nieuws

Woningen

Woningvoorraad doorgerekend: wat is er nodig voor Paris Proof?

Rondetafel circulair inspecteren november 2022

Rondetafelgesprek: haken en ogen aan circulaire inspectie

Controle van diepste kelder tot hoogste zonnepaneel

Controle van diepste kelder tot hoogste zonnepaneel