Team

Met een divers, gedreven en dynamisch team werken wij iedere dag met veel passie aan het verduurzamen van de gebouwde omgeving. Maak hier kennis met de medewerkers van DGBC.  

Anna Verbrugge

Junior projectmanager

a.verbrugge@dgbc.nl

Annemarie van Doorn

Directeur

a.vandoorn@dgbc.nl

Anouk Freriks

Communicatiemedewerker

a.freriks@dgbc.nl

Bart Brok

Manager financiën

b.brok@dgbc.nl

Bastiaan Versteeg

Projectmanager

b.versteeg@dgbc.nl

Bernard van Croonenburg

Manager bedrijfsvoering

b.vanCroonenburg@dgbc.nl

Bodhi Lepelaar 

Communicatiemedewerker

b.lepelaar@dgbc.nl

Bouchra El-Ouatiq

Boekhoudkundig Medewerker

b.elouatiq@dgbc.nl

Diana van den Eijnden

Relatiemanager/Eventmanager

d.vandeneijnden@dgbc.nl

Eefje Stutvoet

Projectmanager Paris Proof

e.stutvoet@dgbc.nl

Fiona Evans 

Office Assistent

f.evans@dgbc.nl

Fredericke Reijerkerk

Senior Communicatieadviseur

f.reijerkerk@dgbc.nl

Helen Retel Helmrich

Officemanager/PA van Annemarie van Doorn

h.retel@dgbc.nl

Ingrid Smeelen

Medewerker Certificering & Beheer

i.smeelen@dgbc.nl

Iris Rijneveld

Manager Academy

i.rijneveld@dgbc.nl

Jan Kadijk

Manager Kennis en Innovatie

j.kadijk@dgbc.nl

Laetitia Nossek

Projectmanager

l.nossek@dgbc.nl

Leonie de Boer

Projectmanager

l.deboer@dgbc.nl

Linda Vrolijk

Senior Communicatieadviseur

l.vrolijk@dgbc.nl

Maikel de Laat

Projectmanager

m.delaat@dgbc.nl

Marieke Olsthoorn

Manager Communicatie en Events

m.olsthoorn@dgbc.nl

Martin Mooij

Programmamanager Deltaplan Duurzame Renovatie / Manager Certificering

m.mooij@dgbc.nl

Niek Stukje

Senior Communicatieadviseur

n.stukje@dgbc.nl

Pauline Braam

Trainingscoördinator

p.braam@dgbc.nl

Peter Gabriëls

Projectmanager

p.gabriels@dgbc.nl

Remy Heijer

Projectmanager

r.heijer@dgbc.nl

Robin van Schaik

Junior Projectmanager

r.vanschaik@dgbc.nl

Ruben Zonnevijlle

Programmamanager Circulariteit

r.zonnevijlle@dgbc.nl

Rudy van der Helm

Manager Ontwikkeling en beheer 

r.vanderhelm@dgbc.nl

Thomas Heye

Projectmanager

t.heye@dgbc.nl

Ties Ludden

Junior Projectmanager

t.ludden@dgbc.nl

Laatste nieuws

DGBC officiële alliantiecoördinator VN Sustainable Development Goal 11

DGBC officiële alliantiecoördinator VN Sustainable Development Goal 11

Aantal BREEAM-NL certificaten verdubbeld in 2021

Aantal BREEAM-NL certificaten verdubbeld in 2021

EU Taxonomie raakt bouw- en vastgoedsector

EU Taxonomie raakt bouw- en vastgoedsector